Depilacja laserowa pleców

Wstydliwy problem owłosienia na plecach może skutecznie rozwiązać depilacja laserowa pleców. Do takiego zabiegu używa się specjalistycznego urządzenia, które trwale usuwa zbędne włoski. Regularne powtarzanie zabiegu pozwoli na uzyskanie pożądanego efektu, likwidując nawet do 96% owłosienia – zależy to w dużej mierze od ilości zabiegów i struktury włosa.

Tyko teraz promocja na depilacje pleców,  zamiast 600zł  tylko 299 zł!

Depilacja laserowa pleców Poznań – specyfika zabiegu

W Salonie Infinite, znajdującym się w Poznaniu, zabieg wykonuje się za pomocą lasera LightSheer Desire, który uznany jest za najskuteczniejsze urządzenie do trwałego usuwania włosków. Należy pamiętać, że depilacja laserowa pleców jest w pełni bezpieczna dla skóry. Zabieg polega na rozkładaniu melaniny, a więc pigmentu włosia, co skutkuje jego wypadaniem. Laser celuje tylko w mieszek włosowy, dzięki czemu nie powoduje uszkodzeń w okolicach naskórka. Plecy są dużym obszarem, dlatego wykorzystywana jest również technologia wspomagana próżniowo. Laser, który ma wpływ na barwnik, emituje delikatną wiązkę promieni. Przenika ona do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę i hamując wzrost włosa.

Depilacja laserowa w Poznaniu - LightSheer Desire

Tak, jak u panów owłosienie na plecach jest w stanie zajmować cały ich obszar, tak u pań włoski pojawiają się zazwyczaj w dolnej części pleców i rosną do linii pośladków. Zabieg usunięcia włosków z pleców jest niemożliwy do wykonania samodzielnie. Zwłaszcza, jeśli do jego przeprowadzenia używa się maszynki do golenia. Włoski można przez to zgolić nierównomiernie lub zaciąć sobie skórę.
Panowie zwykle nie przepadają za odwiedzaniem gabinetów kosmetycznych, co wiadomo nie od dziś. Jednak salon Finite jest gwarancją skutecznego pozbycia się włosków, co ma również wpływ na komfort psychiczny i pewność siebie. Depilacja laserowa pleców przeprowadzana jest przy użyciu lasera diodowego LightSheer Desire. Jest to najpopularniejszy z dwugłowicowych amerykańskich laserów serii LightSheer. Jego skuteczność potwierdza certyfikat amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków FDA. Depilacja tym laserem leczy nawet łagodne zmiany barwnikowe i naczyniowe na skórze. Dzięki temu koloryt naskórka poprawia się, a skóra nabiera elastyczności.
Zabieg depilacji przeprowadzany przy pomocy specjalistycznego sprzętu, jest całkowicie bezpieczny. Nie musisz obawiać się o swoje zdrowie i komfort, jeśli wybierasz salon z ponad 10-letnim doświadczeniem, specjalistycznym sprzętem oraz profesjonalną kadrą pracowniczą.

Depilacja laserowa pleców – o czym pamiętać przed zabiegiem?

Przed pierwszą sesją nie powinno się usuwać owłosienia z pleców woskiem lub pęsetą przez sześć tygodni. Laser musi mieć możliwość odpowiedniej identyfikacji mieszka włosowego, a dodatkowe zabiegi niwelujące włoski, mogłyby to utrudnić. Staraj się także unikać słońca, które ma wpływ na pigmentację owłosienia na plecach i sprawia, że rezultaty depilacji nie będą w pełni satysfakcjonujące.
Plecy w przeddzień zabiegu należy ogolić maszynką do golenia tak, aby skrócić włosy, ale nie usuwać ich całkowicie. Pozwoli to na prawidłową lokalizację mieszków włosowych przy przez laser. Trzeba tez pamiętać, aby nie przystępować do zabiegu z podrażnioną lub poranioną skórą.

Depilacja laserowa pleców – co po zabiegu?

Normalną reakcją skóry jest rumień lub obrzęk, dlatego po wykonanym zabiegu depilacji laserowej pleców, smaruj je kremami nawilżającymi i łagodzącymi podrażnienia. Przed kolejną sesją pamiętaj, że możesz usuwać włoski z pleców jedynie maszynką do golenia. Zabronione jest opalanie się i stosowanie antyperspirantów oraz dezodorantów bezpośrednio po zabiegu.
Jeśli zastanawiasz się nad skutecznym i bezpiecznym zabiegiem depilacji, koniecznie odwiedź Salon Infinite, który oferuje zabieg depilacji laserowej pleców w Poznaniu. Regularne sesje z pomocą profesjonalistów, pozwolą na trwałe pozbycie się owłosienia z tego obszaru ciała.

Depilacja laserowa pleców – faq

Czy laserowa depilacja jest dla mężczyzn?

Zarówno kobiety jak i mężczyźni borykaja się z problemem uporczliwego owłosienia. Depilacjja laserowa pleców jest skierowana przede wszystkim do mężczyzn, gdyż to oni w głównej mierze posiadają tam nadmierne owłosienie.  W naszym gabinecie dbamy o intymność i anonimowość pacjentów, dlatego tak często umawiają się do nas Klienci płci męskiej, którzy cenią sobie dyskretność. 

Co dzieje się po zabiegu depilacji laserowej?

Przez dzień lub dwa skóra poddana depilacji laserowej może być lekko zaczerwieniona. Jeśli chodzi o plecy ważne jest, aby zakrywać obszar przed promieniami słońca. Warto także stosować kremy z filtrem 50. W przypadku dyskomfortu lub piooeczenia można skorzystać z chłodnych okładów i kompresów. 

Czy depilacja laserowa pleców jest bolesna?

Laserowa depilacja pleców zazwyczaj  nie daje uczucia dyskomfortu ze względu na mniejsze unerwienie niż w innych rejonach takich jak pachy czy bikini. Można odczuwać delikatnie kiedy laser wysyła wiązkę i uderza w skórę. Jednak w przypadku mężczyzn zabieg przebiega zazwyczaj zupełnie bezboleśnie. 

Depilacja laserowa pleców Poznań

Zapytaj o dostępne terminy

Godziny otwarcia: pon. – pt.: 9.00 – 20.00, sobota: 9.00 – 14.00

Zgoda

+48 606-557-558

Ul. Katowicka 79b lok.104 (osiedle Polanka) 61-131 Poznań

salon@saloninfinite.pl