Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikini jest jednym z bardziej popularnych zabiegów, szczególnie w okresie przedwakacyjnym. Oferujemy kompleksową depilacje laserową bikini w naszym gabinecie w Poznaniu. 

Promocja na depilacje laserową bikini

Głębokie bikini 

400 zł Teraz tylko 269 zł

Brazylijskie bikini 

500 zł Teraz tylko 349 zł

Chociaż obszar bikini jest najmniej eksponowanym obszarem ciała, ważne jest, aby zadbać o higienę i zdrowie. Depilacja okolicy łonowej szybko staje się powszechną praktyką wśród kobiet. Gładki obszar bikini zapewnia uczucie maksymalnego komfortu i świeżości. Co więcej, obszar bikini wolny od niechcianych włosów jest mniej podatny na infekcje.

Ze wszystkimi korzyściami, jakie można uzyskać po usunięciu włosów w okolicy bikini, wciąż pozostaje pytanie, która metoda jest najlepszą metodą usuwania włosów w tym obszarze ciała.

^

Tradycyjne bikini

Tradycyjne bikini jest to najpłytsza forma depilacji. Zalicza się do niej obszar leżący poza linią majtek oraz boki wzgórka łonowego i pachwin. Depilacja nie obejmuje pośladków, okolic między nimi, ani warg sromowych.

^

Bikini głębokie

Bikini głębokie to najpopularniejsza metoda usuwania owłosienia z okolic intymnych, jest znacznie głębsza niż depilacja tradycyjna. Podczas zabiegu włoski zostają usunięte z okolic bikini, pachwin, warg sromowych oraz wzgórka łonowego.

^

Bikini brazylijskie

Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest depilacja brazylijska podczas której usuwanie są włoski z tych samych obszarów co w bikini głębokim oraz dodatkowo z okolic między pośladkami.

Depilacja laserowa bikini - efekty

Chociaż efekty depilacji laserowej bikini są zauważalne już po jednym zabiegu, zazwyczaj potrzeba około 6-8 sesji, aby uzyskać naprawdę gładki wygląd, ponieważ włosy rosną na różnych etapach i można je skutecznie usuwać tylko wtedy gdy są w aktywnym etapie wzrostu. Korzyści z laserowej depilacji bikini mogą się różnić w zależności od osoby. Dla niektórych jest to zabieg kosmetyczny, który pozwala kobiecie poczuć się po prostu lepiej. Dla innych umożliwia prowadzenie aktywnego trybu życia, nie martwiąc się o odrastanie włosów w sferze intymnej. Kolejna grupa osób dzięki depilacji laserowej bikini pozbywa się stanów zapalnych okołomieszkowych, wrastających włosków i przykrych podrażnień skóry.

depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikini – faq

Czy depilacja laserowa bikini jest bezpieczna?

Prawie każda kobieta goli się w miejscach bikini. Bez wątpienia depilacja laserowa jest najlepszą alternatywą dla tradycyjnych metod usuwania włosów. Wszyscy specjaliści jak i pacjenci stwierdzili, że laserowa depilacja pach jest całkowicie bezpieczna.

Drobne skutki uboczne są mogą obejmować:

  • zmiany koloru skóry, szczególnie u osób o ciemnej skórze – zwykle tymczasowe,
  • zaczerwienienie skóry,
  • pęcherzyki.
Zalecenia po laserowej depilacji pach
  • Po zabiegu konieczne jest unikanie ekspozycji na słońce. Chociaż pod pachy nie dociera dużo słońca, pamiętaj o ograniczeniu ekspozycji do dwóch tygodni po zabiegu. Obejmuje to naturalne i sztuczne promieniowanie, ponieważ może to skutkować przebarwieniami skóry w miejscu leczenia. 
  • Przez 48 godzin po zabiegu nosić luźną odzież bawełnianą i unikać basenów, jacuzzi, łaźni parowych i ćwiczeń fizycznych. Unikaj także dotykania skóry pod pachami i prysznica gorącą wodą. 
Czy depilacja laserowa bikini jest bolesna?

Większość osób opisuje leczenie jako raczej niewygodne niż bolesne. Poziom dyskomfortu jest różny dla poszczególnych osób i różnych leczonych obszarów. Niektórzy ludzie nic nie czują, niektórzy odczuwają uczucie gorąca, a niektórzy porównują to uczucie do łagodnego szczypania. Ogólnie im grubsze włosy, tym większe wrażenie dyskomfortu. Zwykle po leczeniu występuje łagodne zaczerwienienie. 

W salonie Infinite wszyscy nasi pracownicy kliniki są przeszkoleni w szerokim zakresie, aby mogli szybko i skutecznie przeprowadzić zabieg! 

depilacja laserowa bikini

Zapytaj o dostępne terminy

Godziny otwarcia: pon. – pt.: 9.00 – 20.00, sobota: 9.00 – 14.00

Zgoda

+48 606-557-558

Ul. Katowicka 79b lok.104 (osiedle Polanka) 61-131 Poznań

salon@saloninfinite.pl