Linia bikini jest jednym z frustrujących miejsc do usuwania zbędnego owłosienia, szczególnie w okresie kostiumów kąpielowych. Chociaż obszar bikini jest najmniej eksponowanym obszarem ciała, ważne jest, aby zadbać o higienę i zdrowie. Depilacja okolicy łonowej szybko staje się powszechną praktyką wśród kobiet. Gładki obszar bikini zapewnia uczucie maksymalnego komfortu i świeżości. Co więcej, obszar bikini wolny od niechcianych włosów jest mniej podatny na infekcje.

Ze wszystkimi korzyściami, jakie można uzyskać po usunięciu włosów w okolicy bikini, wciąż pozostaje pytanie, która metoda jest najlepszą metodą usuwania włosów w tym obszarze ciała.

Tradycyjne bikini

Tradycyjne bikini jest to najpłytsza forma depilacji. Zalicza się do niej obszar leżący poza linią majtek oraz boki wzgórka łonowego i pachwin. Depilacja nie obejmuje pośladków, okolic między nimi, ani warg sromowych.

Bikini głębokie

Bikini głębokie to najpopularniejsza metoda usuwania owłosienia z okolic intymnych, jest znacznie głębsza niż depilacja tradycyjna. Podczas zabiegu włoski zostają usunięte z okolic bikini, pachwin, warg sromowych oraz wzgórka łonowego.

Bikini brazylijskie

Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest depilacja brazylijska podczas której usuwanie są włoski z tych samych obszarów co w bikini głębokim oraz dodatkowo z okolic między pośladkami.

Jaki jest twój cel?

Jeśli chcesz zmniejszyć ilość włosków na linii bikini i pozbyć się wrastających włosów, wtedy laserowe zabiegi depilacji w okolicach bikini mogą być najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Oczekujesz gładkiej skóry i nie chcesz martwić się ponownym goleniem?

Marzysz o nieskazitelnie gładkiej skórze nie tylko w stroju kąpielowym, ale także i na co dzień?

Wtedy laserowe zabiegi depilacji bikini mogą być właśnie dla Ciebie.

Chociaż efekty depilacji laserowej bikini są zauważalne już po jednym zabiegu, zazwyczaj potrzeba około 6-8 sesji, aby uzyskać naprawdę gładki wygląd, ponieważ włosy rosną na różnych etapach i można je skutecznie usuwać tylko wtedy gdy są w aktywnym etapie wzrostu. Korzyści z laserowej depilacji bikini mogą się różnić w zależności od osoby. Dla niektórych jest to zabieg kosmetyczny, który pozwala kobiecie poczuć się po prostu lepiej. Dla innych umożliwia prowadzenie aktywnego trybu życia, nie martwiąc się o odrastanie włosów w sferze intymnej. Kolejna grupa osób dzięki depilacji laserowej bikini pozbywa się stanów zapalnych okołomieszkowych, wrastających włosków i przykrych podrażnień skóry.