Depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa nóg to jeden z najczęsciej wybieranych zabiegów w naszym gabinecie. Owłosienie na udach i łydkach bywa uciążliwe szczególnie w okresie wiosennoletnim kiedy chodzimy z odsłoniętymi nogami. Nie czekaj i umów się na wizytę już teraz!

Tyko teraz promocja na depilacje nóg,  zamiast 450zł  tylko 299 zł!

Piękne i gładkie nogi to marzenie niejednej osoby. Jednak nieustanne ich golenie, potrafi być uciążliwe, szczególnie jeśli trzeba robić to codziennie. Usuwanie niechcianych włosków maszynką, zabiera mnóstwo czasu, a tradycyjny zabieg woskiem, powoduje nierzadko ból i nieprzyjemne uczucie wyrywania. Alternatywą dla tych tradycyjnych rozwiązań jest depilacja laserowa nóg. Jest to zabieg nieinwazyjny, który po kilku powtórzeniach pozwala na pozbycie się owłosienia nawet w 96%.

Depilacja laserowa nóg – ile zabiegów?

Seria depilacji będzie zależna od grubości i struktury Twoich włosów. Czasami są to trzy zabiegi, a czasami pięć. Ważnym czynnikiem jest także tendencja do odrastania włosków, w związku z tym, ilość powtórzeń zabiegu może przekroczyć podstawową serię. Depilacja laserowa nóg jest całkowicie bezpieczna dla Twojego organizmu, ponieważ laser uderza tylko w mieszki włosowe. Wyciąga z nich melaninę, czyli pigment nadający włoskom kolor, nie uszkadzając przy tym tkanki naskórka. Zabieg koniecznie powinien być przeprowadzony przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Najlepiej, aby jego skuteczność została potwierdzona przez odpowiednie certyfikaty. Oprócz tego liczy się wykwalifikowana kadra pracownicza, która przeprowadzi depilację laserową nóg, zachowując najwyższe normy bezpieczeństwa.

Depilacja laserowa nóg Poznań

Wybierając się na zabieg depilacji laserowej nóg, wybierz placówkę, która spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Takim miejscem jest Salon Infinite, świadczący usługę laserowej depilacji nóg w Poznaniu. Ponad 10 lat doświadczenia, ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz zabieg przeprowadzany przy pomocy lasera diodowego, a konkretnie LightSheer Desire, to gwarancja Twojej satysfakcji. Ta nowoczesna technologia wykorzystuje możliwości próżniowe, które są zapewnieniem komfortu dla każdego klienta. Amerykański laser diodowy zyskał uznanie w wielu krajach, będąc przy tym najnowszym i najszybszym urządzeniem z cenionej na całym świecie rodziny laserów LightSheer. W dodatku jego skuteczność potwierdzona jest prestiżowym certyfikatem amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków FDA.

Laserowa depilacja nóg – co trzeba wiedzieć?

Przed zabiegiem laserowej depilacji nóg, konieczne jest zrobienie sześciotygodniowej przerwy w samodzielnym usuwaniu owłosienia. Dzięki temu laser będzie mógł odpowiednio trafić w mieszki włosowe, nie powodując podrażnień na skórze. Jedyną formą usuwania włosków w tym czasie może być maszynka do golenia, która powinna posłużyć do ich skracania, a nie całkowitego usuwania. Najlepiej zrobić to w przeddzień depilacji laserowej nóg.

Ważne jest, aby unikać opalania i używania samoopalaczy, aby zapobiec nadwyrężeniu naskórka oraz zachować go w stanie naturalności. W dodatku laserowa depilacja nóg może być przeprowadzona tylko na zdrowej, nieuszkodzonej skórze. W związku z tym, skaleczenia lub rany wykluczają możliwość skorzystania z usuwania włosków tą metodą. W razie jakichkolwiek wątpliwości i doprecyzowania informacji, zapraszamy do kontaktu, nasi eksperci odpowiedzą na każde pytanie!

Depilacja laserowa Nóg – faq

Jak pielęgnować skórę po depilacji laserowej?

Niewątpliwą zaletą usuwania owłosienia za pomocą lasera jest bezbolesność zabiegu. Klienci mogą odczuwać lekkie pieczenie, które jednak jest krótkotrwałe i nie wpływa na ich komfort. Po kilku strzałach laserem przykładany jest lód, który łagodzi każde podrażnienie. Nie ważne, czy był to Twój pierwszy zabieg, czy jesteś w środku serii, warto zaopatrzyć się w krem z filtrem UV i łagodzącą maść. Pozwoli to na zredukowanie możliwych podrażnień, a także zapewni odpowiednie nawilżenie Twojej skórze. Łagodzące maści i kremy pielęgnujące naskórek możesz kupić w Salonie Infinite. Dzięki temu Twoja laserowa depilacja nóg w Poznaniu będzie przebiegała kompleksowo i zapewnisz sobie dodatkową ochronę tkanki skórnej.

Gdzie depilacja laserowa nóg?

Salon Infinite tworzą wysokowykwaflifikowani specjaliści w dziedzinie depilacji laserowej. Ze względu na dużą popularność depilacji laserowej łydek i ud staliśmy się ekspertami w tej dziedzinie. Posiadamy odpowiednie szkolenia i ceryfikaty, ale co ważniejsze dłuygoletnie doświadczenie i zadowolonych Klientów.  Jeżeli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach koniecznie odwiedź nasz salon, w którym skorzystasz z usługi usuwania owłosienia w okolicach nóg i nie tylko.

Czy ogolić nogi przed depilacją laserową?

Tak! Koniecznie użyj do tego nowej maszynki, dzieki czemu bedziemy miejli pewność bezpieczeństwa zabiegu. Dzień przed terminem zabiegu ogól dokładnie nogi. Pamiętaj, zze nie wskazane jest wyrywanie włosów depilatorem, woskiel czy pęsetą. 

Depilacja laserowa nóg Poznań

Zapytaj o dostępne terminy

Godziny otwarcia: pon. – pt.: 9.00 – 20.00, sobota: 9.00 – 14.00

Zgoda

+48 606-557-558

Ul. Katowicka 79b lok.104 (osiedle Polanka) 61-131 Poznań

salon@saloninfinite.pl