Mezoterapia igłowa Vital Injector 

Mezoterapia Vital Injector 2

Mezoterapia innowacyjnym urządzeniem Vital Injector 2 stanowiącym nowoczesną alternatywę dla klasycznej mezoterapii lub tradycyjnego pistoletu. Mezoterapia Vital Injector to bezbolesna niebywale precyzyjna iniekcja preparatów o silnym działaniu rewitalizacyjnym. Dzięki urządzeniu Vital Injector można dokonywać iniekcji preparatów o wysokiej wiskoelastyczności w małych dawkach. Aplikowane preparaty to nieusieciowane oraz usieciowane kwasy hialuronowe, preparaty witaminowe, które powodują bardzo silną rewitalizację skóry twarzy i ciała.

System urządzenia w sposób precyzyjny podaje miejscowo, komputerowo ustaloną dozę substancji na odpowiednią głębokość w obrębie skóry właściwej, a dodatkowo skóra jest pobudzana do samoregeneracji. Zabieg polecany jest dla osób w każdym przedziale wiekowym, bojących się bolesnych zabiegów, chcących znacząco poprawić jakość swojej skóry, spowolnić procesy starzenia. Idealne rozwiązanie dla Klientów poszukujących spektakularnych efektów i komfortu bez okresu rekonwalescencji. Mezoterapia z zastosowaniem systemu VITAL INJECTOR to najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dostarczenie substancji w głąb Twojej skóry.

Mezoterapia Vital Injector

Technologia Vital Injector

Zaawansowane technologie zastosowane w Vital Injector zmieniają diametralnie dotychczasowe oblicze rewitalizacji. Jest to jedyne posiadające badania kliniczne i jedyne spełniające najwyższe standardy jakości zabiegów i bezpieczeństwa, potwierdzone Certyfikatem CE Medycznym, urządzenie na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii do próżniowej mezoterapii. Vital Injector to system zapewniający bezpieczne i precyzyjne zabiegi. Urządzenie Vital Injector otrzymało perłę dermatologii estetycznej 2018.

Vital Injector gwarantuje:

 • wyższą skuteczność zabiegu niż w dotychczasowych metodach
 • precyzyjne rozmieszczenie preparatu
 • redukcję efektów ubocznych
 • bezpieczeństwo i szybkość zabiegu
 • higieniczne warunki i komfort zabiegu

System vacuum sprawia, że zabieg nie wymaga znieczulenia, redukuje efekty uboczne.  Multi-głowica zwiększa efekt i skraca czas zabiegu umożliwiając podanie identycznej dozy preparatu w

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w Vital Injector decydują o przewadze technologicznej mezoterapii z użyciem technologii nad tradycyjną mezoterapią wielu miejscach równocześnie na dokładnie tę samą głębokość.

Urządzenie Vital Injector to prawdziwa rewolucja w rewitalizacji skóry i jedno z najlepszych rozwiązań w medycynie estetycznej ostatnich lat. Nie ma drugiego tak skutecznego i bezpiecznego urządzenia do mezoterapii, gdyż właśnie substancje odżywcze zdeponowane dokładnie do skóry właściwej w precyzyjnych dawkach przynoszą najlepsze rezultaty. Dzięki takiej aplikacji dedykowanych preparatów szybko i skutecznie poprawia się nawilżenie, wygładzenie, elastyczność, koloryt, pogrubienie i teksturę oraz stymuluje włókna kolagenowe i pobudza skórę do samoregeneracji.

Mezoterapia Poznań

Wskazania do zabiegu mezoterapii

 • nawilżenie, odżywienie, rewitalizacja skóry, wypełnienie
 • korekta drobnych zmarszczek, wygładzenie zmarszczek
 • wiotczenie skóry (twarzy, szyi, dekoltu, ramion, ud, brzucha),
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa
 • terapia przebarwień
 • poduszeczki i zasinienia wokół oczu
 • rozszerzone pory, blizny potrądzikowe
 • terapia cellulitu, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy
 • Skóra zniszczona promieniowaniem UV (słońce, solarium)
 • Skóra naczyniowa

Efekty zabiegu mezoterapii

 • Wygładzenie zmarszczek
 • Rewitalizacja skóry
 • Wypełnienie skóry
 • W przypadku szyi wyraźne zagęszczenie i uniesienie skóry dzięki iniekcji preparatów dedykowanych do tych obszarów skóry ciała.
 • Poprawa napięcia skóry
 • Spowolnienie procesów starzenia
 • Podniesienie skóry na kolanach, udach.
 • Redukcja cellulitu

 

Przeciwwskazania do mezoterapii

 • Aktywna opryszczka
 • Stosowanie maści sterydowych na obszar objęty zabiegiem
 • Choroby wirusowe oraz bakteryjne w obszarze objętym zabiegiem
 • Choroby autoimmunologiczne dające objawy skórne (AZS, łuszczyca)
 • Cukrzyca
 • Choroby nowotworowe
 • Nie należy zażywać aspiryny (bądź pochodnych tego leku) na 72 godz. przed zabiegiem
 • Alergie na składniki preparatów
 • Ciąża i karmienie
 • Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
Mezoterapia Poznań

Preparaty do mezoterapii iniekcyjnej

Pracujemy wyłącznie na rekomendowanych, potwierdzonych certyfikatem medycznym preparatach dedykowanych do mezoterapii igłowej:

Filorga NCTF HA

Wyjątkowo intensywna rewitalizacja i nawilżenie skóry, wygładzenie zmarszczek, przywrócenie gęstości skórze. Preparat spełnia wymagania klasy III medical devices zgodnie z Dyrektywą 93/94 CE.
Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem gamy NCTF® jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej, rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się, po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

NCTF® i NCTF HA® są jedynymi preparatami oddziałującymi na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry. Skóra staje się odmłodzona w naturalny sposób.

Wskazania:

Profilaktyka w starzeniu się skóry wiotkiej, zmęczonej, starzejącej się.

Skład

Znakomicie opracowany skład chemiczny zapewnia wysoką jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta. Czysty biologicznie kompleks polirewitalizujący oparty na związkach biologicznie czynnych:
– Kwas hialuronowy (5 mg/ml) – Posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania i wiązania dużych ilości wody, dzięki czemu doskonale nawilża skórę. Odpowiada za utrzymanie prawidłowej równowagi wiskoelastycznej skóry i naskórka.
– 13 witamin – Witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia. Witamina B wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną. Witamina C zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach, rozjaśnia.
– 23 aminokwasy – Podstawowe składniki budujące białka, m.in. kolagen i elastynę.
– 6 składników mineralnych – Spełniają w organizmie różnorodne funkcje. Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodno-elektrolitową ustroju. – 6 koenzymów – Przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych. Zwiększają tempo odbudowy tkanek.
– 5 kwasów nukleinowych – Kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek.
– 2 czynniki redukujące – Reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów. Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.

Działanie

8 udokumentowanych właściwości NCTF w profilaktyce anti-aging*

 1. Aktywna regeneracja uszkodzeń skóry (synergiczne działanie składników odżywczych z kwasem hialuronowym poprawia gojenie uszkodzeń skóry i przyspiesza regenerację komórkową).
  2. Aktywne nawilżanie (zewnątrzpochodny kwas hialuronowy ma znaczące właściwości higroskopijne – wypełnia przestrzeń pomiędzy włóknami kolagenowymi macierzy komórkowej ograniczając utratę wody, dzięki czemu nawilża naskórek i skórę właściwą).
  3. Poprawa kolorytu skóry (kwas hialuronowy przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych, dzięki czemu skóra jest lepiej natleniona, zdrowsza i jaśniejsza).
  4. Przywrócenie równowagi jonowej (NCTF® przywraca równowagę jonową w komórkach zapewniając prawidłową syntezę białek skóry właściwej).
  5. Stymulacja wzrostu komórkowego +147% (NCTF® stymuluje rozmnażanie młodych i starzejących się ludzkich fibroblastów podczas 72 godzinnej inkubacji, sprzyjając w ten sposób odnowie komórkowej).
  6. Zwiększenie gęstości skóry właściwej +256% (NCTF® stymuluje syntezę głównych składników macierzy pozakomórkowej, m.in. białek bogatych w prolinę (kolagen typ 1) podczas 72 godzinnej inkubacji).
  7. Ochrona komórkowa +90% (składniki aktywne NCTF® ograniczają produkcję szkodliwych dla skóry wolnych rodników, zapobiegają powstawaniu nadtlenku wodoru i tworzeniu lipidowych grup ponadtlenkowych).
  8. Regeneracja wiskoelastyczna +366% (NCTF® oddziałuje na gen inhibitora elastazy, przez co wpływa na przywrócenie sprężystości komórek, zapobiega sztywnieniu tkanek).

*wyniki otrzymane podczas badań In vitro w odniesieniu do prób kontrolnych kolonii komórkowych nie poddawanych działaniu NCTF. Badania zostały przeprowadzone przez niezależny francuski instytut badawczy specjalizujący się w farmakologii komórkowej i molekularnej.

Częstotliwość zabiegów

Faza 1: Terapia uderzeniowa – 4 zabiegi w odstępach 1-2 tygodniowych Faza 2: Regeneracja skóry – 1 zabieg na miesiąc przez 2 miesiące
Faza 3: Podtrzymanie efektów kuracji – 1 zabieg co 2-6 miesięcy

Revitacare Cytocare 532

Gama CytoCare to ekskluzywne koktajle do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

Specyfikacja
 • Wyrównuje nawet głębsze zmarszczki
 • Poprawia konsystencję i odnawia skórę właściwą
 • Intensywnie nawadnia głębokie partie skóry
 • Efekt przeciwutlenianiający i ochronny
 • Redukuje ilość powstających zmarszczek
 • Utrzymuje biologiczną równowagę skóry
 • Kompleksowo odżywia skórę
 • Zapewnia promienność i blask
Widoczne rezultaty
 • Zachowuje biologiczny kapitał skóry
 • Zatrzymuje efekty starzenia
 • Nawadnia i regeneruje
 • Widocznie lepsza kondycja skóry
 • Poprawia elastyczność skóry
 • Przywraca naturalnie młody wygląd

Revitacare Stretchcare

StretchCare francuskiego laboratorium RevitaCare to doskonałe połączenie kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu, witaminy B5, oraz rewolucyjnego kompleksu antyoksydantów DMAE.
Dzięki doskonale dobranym składnikom zabieg StretchCare obkurcza poluzowane włókna kolagenowe wywołując efekt natychmiastowego liftingu, a skóra staje się idealnie napięta i wzmocniona. Rysy twarzy wyostrzają się, a owal staje się wyrazisty i idealnie wyrzeźbiony. Skóra poddana kuracji jest gładsza, wzmocniona wręcz podniesiona. Twarz odzyskuje idealny kształt i wyrazistość. Przebarwienia i plamy pigmentacyjne stają się mniej widoczne, skóra jest idealnie rozświetlona i nawilżona.

StretchCare ma zastosowanie nie tylko na skórę twarzy ale idealnie sprawdza się na każdym obszarze ciała gdzie występuje wiotka skóra, zastosowany na biust uniesie go, sprawi, że nabierze on idealnego kształtu, a rozstępy, przebarwienia i plamy pigmentacyjne staną się mniej widoczne, skóra biustu będzie idealnie napięta, nawilżona, odżywiona i odświeżona.

Specyfikacja

 • Efekt wzmocnienia tkanek skórnych – DMAE wywołuje efekt liftingu i naprężenia. Tkanki wspierające skórę zostają bardzo wzmocnione.
 • Poprawa jakości skóry – Dzięki zawartości kwasu hialuronowego oraz jego właściwościom nawilżającym i odbudowującym, komórki otrzymują intensywną dawkę substancji odpowiedzialnej za nawodnienie i regenerację. Umożliwia to skórze odzyskanie jej napięcia.
 • Wzmocnienie naturalnych mechanizmów obronnych skóry – Pierwiastki śladowe oraz witamina B5 wspólnie wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry przeciwko wolnym rodnikom, co skutkuje młodszą i świeżej wyglądającą skórą.
 • Zmniejszenie efektów rozciągnięcia – DMAE wzmacnia poluzowane włókna kolagenowe, co zmniejsza obszar uszkodzeń skóry oraz łagodzi efekt typowej dla nich pigmentacji.

 

 

Widoczne efekty

Skóra jest lepiej napięta i wzmocniona. Rysy twarzy stają się bardziej wyraziste a owal twarzy idealnie wyrzeźbiony. Skóra jest gładsza, lepiej napięta, wzmocniona, „podniesiona”. Twarz odzyskuje poprzednie napięcie i elastyczność. Efekty rozciągnięcia w znacznym stopniu zostają złagodzone, a pigmentacja zdecydowanie mniej wyraźna. Efekt rozjaśnienia skóry.

Dzięki efektowi wzmocnienia i tonizacji, StretchCare poprawia napięcie powierzchniowe skóry, szczególnie po zabiegu modelującym, liposukcji oraz przy opadaniu skóry w wyniku starzenia.

Mezoterapia igłowa powinna być wykonywana cyklicznie – dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów.

Kwas Hialuronowy VISYAL 2% 40MG/2ML

Certyfikowany kwas hialuronowy nieusieciowany przeznaczony do iniekcji.
Polecany do zabiegów przywrócenia skórze elastyczności, jędrności i odpowiedniego nawilżenia.

VISYAL roztwór kwasu hialuronowego nieusieciowanego o stężeniu 20 mg / ml, stabilizowana forma kwasu hialuronowego otrzymywanego na drodze biosyntezy. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego tworzy optymalne warunki fizjologiczne dla migracji i proliferacji fibroblastów , a także uczestniczy w syntezie kolagenu i innych składników macierzy zewnątrzkomórkowej . 

Wysoka masa cząsteczkowa gwarantuje silne działanie przeciwutleniające i zdolność do stymulowania angiogenezy.

Efekty
 • Preparaty są dedykowane odbudowie i rewitalizacji skóry całego ciała, szczególnie miejsc mających opinię „trudnych do poprawy”, takich jak: skóra wokół oczu, okolice ust i czerwieni wargowej, skóra szyi i dekoltu, oraz grzbietów dłoni. Preparat wstrzykujemy śródskórnie w dojrzałą skórę z wyraźnymi oznakami fotouszkodzenia. Zabieg łagodnie i naturalnie wygładza skórę, sprawia, że cera wygląda zdrowo. Zapewnia długotrwały efekt. Rekomendowana seria 3 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych zapewnia spektakularne efekty estetyczne:
  • odbudowę struktury skóry
  • wzrost elastyczności skóry
  • wygładzenie drobnych zmarszczek
  • przywrócenie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry
  • długotrwały efekt rewitalizacji
  • promienny wygląd i regenerację skóry dzień po dniu

Light Eyes Ultra - okolice oczu

Light Eyes Ultra to innowacyjny, sterylny koktajl rewitalizujący do mezoterapii igłowej skóry okolic oczu. Zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Tak wyjątkowa kombinacja jako

jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

Wskazania
 • ciemne kręgi wokół oczu
 • obrzęk powiek
 • korekcja cienkich zmarszczek
Działanie
 • poprawa mikrokrążenia
 • zwiększenie elastyczności skóry wokół oczu
 • wygładzenie małych zmarszczek wokół oczu
 • zmniejszenie objętości płynów gromadzonych wokół oczu
Ilość zabiegów

Liczba zabiegów zależy od typu skóry. Efekty są widoczne już po pierwszej sesji.
Zaleca się 1 kurację co 2 tygodnie przez okres 6 tygodni, następnie kontynuacja: 1 kuracja co 21 dni. Terapia zachowawcza: 1 kuracja co 2 miesiące w zależności od rodzaju skóry i potrzeb pacjenta.

Częstotliwość zabiegów

Redukująca napięcie mięśni skóry twarzy odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych. Kwas hialuronowy: nośnik substancji aktywnych, składnik silnie nawilżający.

Substancje aktywne
 • Ruszczyk – działa korzystnie na system naczyń krwionośnych, na który ma mocno tonizujący wpływ. Dodatkowo

  posiada silne właściwości drenujące.

  Jagoda antyoksydanty zawarte w owocach jagód sprawiają, że komórki skóry stają się bardziej elastyczne i trwałe. Hamują działanie wielu enzymów odpowiedzialnych za destrukcję kolagenu oraz tych zmniejszających elastyczność tkanek. Antyoksydanty mają także pozytywny wpływ na ścianki naczyń krwionośnych, redukując poziom odkładających się tam glikoprotein – sprzyjają w ten sposób normalizacji odporności i elastyczności naczyń.

  Rozmaryndzięki jego tonizującym właściwościom i stymulacji krążenia to wspaniały przeciwobrzękowy składnik, podnoszący skuteczność drenażu.

  HeksapeptydyArgilerine to proteina reprodukująca efekt podobny do botoksu. Rozciąga zmarszczki mimiczne dzięki zdolności hamowania nadmiernej kurczliwości fibroblastów i redukuje presję na kolagen, generując efekt rozkurczania. To substancja powstała z kombinacji 6 aminokwasów działających na skórę,

Revitacare HairCare – skóra głowy

HairCare jako jeden z nielicznych na rynku estetycznym posiada certyfikat jako wyrób medyczny klasy III do iniekcji skórnej co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i widocznej efekty. Dzięki naturalnym składnikom o bardzo skutecznym stężeniu struktura włosa ulega wyraźnej poprawie, wydzielanie sebum zostaje wyregulowane, cebulki włosa wzmocnione a równowaga biologiczna skóry przywrócona.

Działanie
 • Arginina, glutamina, glicyna i ornityna wzmacniają korzeń włosa powodując bujny wzrost, cysteina i cynk dwa główne składniki keratyny wzmacniają i chronią włókna kapilarne, sprawiają że włosy wyglądają niezwykle pięknie i zdrowo stają się błyszczące. Oprócz poprawy struktury włosa ważny jest jego wzrost, który gwarantują zawarte w HairCare witaminy z grupy B.

  Zabieg HairCare zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochronną skóry głowy. Mezoterapia HairCare to gwarancja zdrowych, wzmocnionych i pełnych blasku włosów. Zabieg poleca się nie tylko w celu leczenia problemów związanych z włosami i skórą głowy ale także jako profilaktyka tych dolegliwości.

 • Stymulacja mieszków włosowych
 • Arginina, glutamina, glicyna i ornityna są niezbędne dla wzrostu komórkowego. W wyniku zaaplikowania tych składników odżywczych na poziomie kapilarnym, skóra właściwa wzmacnia korzeń włosa, co powoduje bujny wzrost włosa.

 • Wzmocnienie i ochrona włókna kapilarnego
 • Cysteina i cynk, dwa główne składniki keratyny tworzące włókno kapilarne wykorzystywane są, by wyrosły

  zdrowsze i lepiej wyglądające włosy.

 • Stymulacja wzrostu
 • Witaminy z grupy B, powodujące odnowę torebki włosowej, przyczyniają się do stymulacji wzrostu.

 • Zmniejszenie efektu utraty włosów
 • Zarówno w przypadku androgenicznej (łojotok), jak i egzogennej (stres, zmiana pór roku) przyczyny.

 • Odżywienie i nawilżenie skóry głowy
 • HairCaire odgrywa także istotną rolę w syntezie niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, odżywiających tkanki wokół mieszków włosowych, zapobiegając ich przesuszaniu, co zapobiega powstawaniu łupieżu.

  HairCare łączy w sobie ożywiające, odżywcze i stymulujące składniki wymagane, by poprawić strukturę włosów, regulować wydzielanie sebum, stymulować wzrost oraz spowolnić wypadanie włosów. Zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochronną skóry głowy. Włosy pełne blasku, mocne i odżywione.

Skład
 • Aminokwasy Arginina
 • Cysteina
 • Glutamina
 • Glicyna
 • Ornityna Pierwiastki śladowe Cynk
 • Witaminy
 • B3 B5 B6 B8 B9 B12

Dermaheal HL – skóra głowy

Dermaheal HL to produkt do mezoterapii, który nie tylko zapobiega, ale również redukuje objawy wypadania włosów i łysienia zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia. Zapobiega problemom skóry głowy, nawilża ją i odżywia, a także zwiększa gęstość i grubość włosów.

Zawiera 56 Aktywnych Składników:

 • 13 witamin
 • 24 aminokwasy
 • 5 minerałów
 • 4 koenzymy
 • 4 kwasy nukleinowe
 • 2 Czynniki redukujące
 • 4 peptydy biomimetyczne

Zawarte w preparacie peptydy wykazują następujące działanie:

 • DECAPEPTIDE-4 (CG-IDP2) – wzmacnia włosy, stymulując cebulki do produkcji długich trzonów włosa
 • ACETYL DECAPEPTIDE-3 – rewitalizuje cebulki włosowe regenerując komórki włosa
 • OLIGOPEPTIDE-24 (KERAMIN 1) – stymuluje proliferację (namnażanie) i migrację komórek
 • włosowych

 • COPPER TRIPEPTIDE-1 (CG-PEPTYD MIEDZI) – wzmacnia włosy i stymuluje cebulki do budowy
 • trzonu włosa, wspomaga krążenie w skórze głowy i regeneruje cebulki włosowe.

  W ramach terapii należy wykonywać 1 zabieg na tydzień przez okres 2 miesięcy. W przypadku zabiegów pielęgnacyjnych wystarczy 1 zabieg na miesiąc przez okres 3 – 6 miesięcy.

Efekty
 • po pierwszym zabiegu, znaczna redukcja objawów wypadania włosów
 • po kolejnych zabiegach stopniowe odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i
  • stymulację krążenia

   • zwiększanie gęstości i grubości włosów
   • nawilżanie i odżywianie włosów oraz skóry głowy
  Dla kogo
  • utrata włosów: utrata progresywna (hormonalna i/lub dziedziczna) lub reakcji związanych ze stresem, zmęczeniem, złym odżywianiem, ciążą
   • sezonowe wypadanie włosów
   • włosy rzadkie, słabe, pozbawione blasku
   • odwodnienie struktury włosa
   • łupież
   • przetłuszczanie się włosów
   • pobudzenie wzrostu włosów
   • odbudowa równowagi skóry głowy

   Wypadanie włosów spowodowane:

   • słabym krążeniem
   • nadmiernym promieniowaniem słonecznym
   • łysienie typu męskiego
   • łysienie plackowate
   • łysienie rozlane

  Terapia Cellulitu

  CelluCare to wyjątkowo zbilansowany koktajl do mezoterapii igłowej przeznaczony do leczenia nawet najbardziej zaawansowanego cellulitu, w którego skład wchodzą kwas hialuronowy, kofeina, i mikroelementy. Są to trzy kluczowe składniki redukujące podskórne złogi tłuszczowe i skórkę pomarańczową, a także korygujące sylwetkę.

  Opatentowana przez Laboratorium RevitaCare wyjątkowa formuła medyczna CelluCare jest odpowiedzią na zapotrzebowanie osiągnięcia niezwykłej skuteczności w leczeniu cellulitu. Dodatkowo CelluCare to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Zabieg cieszy się od lat ogromnym powodzeniem wśród pacjentów na całym świecie.

  Efekty

  Niezwykle istotny jest fakt, że Cellucare w widocznym stopniu wygładza skórę i rozbija nawet mocno grudkowy

  cellulit. Zabieg polega na równomiernym ostrzykiwaniu punktowym lub liniowym obszarów ciała dotkniętych cellulitem z widocznym nadmiarem tkanki tłuszczowej.

  • Rozbicie zbitego cellulitu Dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego hydrolizującego błony komórkowe, następuje uwolnienie adipocytów odpowiedzialnych za pojawianie się grudek tłuszczu w tkankach. Tłuszcz zostaje uwolniony.
  • Aktywizacja spalania tłuszczu, redukcja zapasów tłuszczu
  • Zawierający składnik spalający tłuszcz, CelluCare® stymuluje redukcję tłuszczów i przekształca je w źródło energii. Ponadto, pierwiastki śladowe maksymalizują aktywność odpowiednich enzymów.
  • Nasilenie mikrocyrkulacji oraz drenażu
  • Kofeina pobudza mikrocyrkulację skórną, przyczyniając się tym samym do eliminacji rozłożonych kwasów tłuszczowych.
  • Poprawa wyglądu zewnętrznego tkanki skórnej
  • Nawilżające właściwości kwasu hialuronowego nadają skórze miękkość i gładkość. Pierwiastki śladowe pobudzają komórki i bardziej wzmacniają skórę. Kwas hialuronowy dodatkowo kondycjonuje i wygładza skórę Kuracji CelluCare® mającej na celu eliminację cellulitu może towarzyszyć drenaż limfatyczny lub elektrostymulacja, jak też może ona być końcowym etapem liposukcji. W dwóch tych przypadkach daje znakomite efekty.
  Skład

  Naukowo opracowana formuła CelluCare® zawiera mieszankę skutecznych składników, a jej oczywiste rezultaty są widoczne gołym okiem na różnych etapach: Eliminowane są obszary składowania tłuszczu, co poprawia zarys sylwetki. Pacjenci odczuwają intensywny efekt wygładzenia; „skórka pomarańczowa” w widoczny sposób zanika.

  Mesohyal Wyciąg z karczocha to roztwór o działaniu antycellulitowym, zawierający wyciąg z  karczocha połączony z kwasem hialuronowym.
  Wyciąg z karczocha zwyczajnego (Cynara Scolymus) znacząco zwiększa syntezę koenzymów biorących udział w procesach redukcji tkanki tłuszczowej.

  Działanie

  Wyciąg ma właściwości drenujące, dzięki czemu redukuje zatrzymywanie płynów nagromadzonych w tkankach, zmniejsza obrzęk i opuchliznę.
  Z uwagi na właściwości antyoksydacyjne, ekstrakt z karczocha zapobiega procesom starzenia się skóry, spowodowanych działaniem wolnych rodników.

  Dzięki zawartości kwasu hialuronowego Mesohyal WYCIĄG Z KARCZOCHA wykazuje intensywne działanie nawilżające oraz wspomaga naprawę tkanek dotkniętych cellulitem.

  Terapia rozstępów

  • Efekt wzmocnienia tkanek skórnych – DMAE wywołuje efekt liftingu i naprężenia. Tkanki wspierające skórę zostają bardzo wzmocnione.
  • Poprawa jakości skóry – Dzięki kwasowi hialuronowemu, jego właściwościom nawilżającym i odbudowującym, komórki otrzymują intensywną dawkę substancji odpowiedzialnej za nawodnienie i regenerację. Umożliwia to skórze odzyskanie jej napięcia.
  • Wzmocnienie naturalnych mechanizmów obronnych skóry – Pierwiastki śladowe oraz witamina B5 wspólnie wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry przeciwko wolnym rodnikom, co skutkuje młodszą i świeżej wyglądającą skórą.
  • Zmniejszenie efektów rozciągnięcia – DMAE wzmacnia poluzowane włókna kolagenowe, co zmniejsza szerokość uszkodzeń skóry oraz łagodzi efekt typowej dla nich pigmentacji.

   

   

  Skład
  • Mesohyal DMAE to roztwór o właściwościach ujędrniających, zawierający dimetyloaminoetanol (DMAE 3%) w połączeniu z nieusieciowanym kwasem hialuronowym (2,5mg/ml) przeznaczony do mezoterapii.

   DMAE jest prekursorem acetylocholiny- neurotransmitera zaangażowanego poprawa elastyczności, napięcia i jędrności skóry.

   Mesohyal krzem to roztwór o działaniu regenerującym, zawierającym krzem organiczny w połączeniu z kwasem hialuronowym. Organiczny związek krzemu stanowi strukturalny budulec tkanki łącznej, poprzez stymulację fibroblastów zwiększa biosyntezę włókien kolagenu, elastyny i proteoglikanów.

  Wskazania
  • Spowolnienie procesu starzenia, utrata jędrności i elastyczności skóry, rozstępy, blizny.

  Działanie
  • Mesohyal KRZEM ORGANICZNY działa szybko i efekty utrzymują się długo. Wykazuje intensywne działanie nawilżające, zwiększa elastyczność skóry i zmniejsza oznaki starzenia się skóry. Aby osiągnąć pełen efekt terapii i zapewnić skórze długotrwały zdrowy wygląd, zaleca się wykonywanie co sześć/osiem miesięcy zabiegów podtrzymujących efekty kuracji.

  Mezoterapia Poznań

  Zapraszamy na zabiegi mezoterapii do naszego gabinetu w Poznaniu. Instytut Estetyki Ciała Infinite Poznań istnieje od 2007 roku, powstał z pasji i zamiłowania do kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dzięki czemu możemy dobrać najskuteczniejsze terapie zabiegowe.

  Kontakt
  Godziny otwarcia: pon. – pt.: 9.00 – 20.00, sobota: 9.00 – 14.00

  Zgoda

  Zgoda

  Zgoda

  +48 606-557-558

  Ul. Katowicka 79b lok.104 (osiedle Polanka) 61-131 Poznań

  salon@saloninfinite.pl