Depilacja laserowa pachY

Depilacja laserowa pachy to oferta skierowana dla Pań i Panów pragnących pozbyć się na stałe uporczliwego owłosienia pod pachami. Zabieg wykonujemey w naszym gabinecie w Poznaniu. 

Tyko teraz promocja na depilacje pach,  zamiast 250zł  tylko 199 zł!

Kiedy przydaje się depilacja laserowa pachy? Jest to najczęściej sytuacja, w której po raz kolejny zakładasz bluzkę/ sukienkę na ramiączkach i orientujesz się, że nie ogoliłaś pach. Pomyśl teraz jakby to było jakbyś nie musiała wcale o tym pamiętać. Czy to nie piękne? Laserowa depilacja pod pachami daje taką możliwość. Wystarczy zaledwie kilka sesji, aby pozbyć się niechcianego owłosienia pod pachami.

Wielokrotne golenie pach powoduje, że obszar jest stymulowany do wzrostu mocniejszych włosów. Laserowa depilacja Light Sheer to rozwiązanie dla Ciebie. Nigdy więcej golenia, woskowania, zacięć i pamiętania o tym wszystkim.

Depilacja pod pachami jest praktykowana głównie przez kobiety, jednak niektórzy mężczyźni stosują ją  również z powodów estetycznych lub sportowych. Dla wielu kobiet usuwanie włosów pod pachami jest częścią ich regularnej higieny.  Laserowe usuwanie włosów celuje w ciemne włosy na ciele i niszczy mieszek włosowy (korzeń). Różni się to znacznie od golenia czy woskowania. Wosk usuwa włosy z pęcherzyka, podczas gdy laserowe zabiegi niszczą mieszek włosowy, utrudniając odrost. Golenie z kolei wcale nie uszkadza włosa, ani mieszka. Przeciwnie stymuluje wzrost silniejszych włosów. 

Na czym polega depilacja laserowa pachy?

Laserowa depilacja pach nie różni się od depilacji bikini czy innych partii ciała. Laser wykorzystuje wiązke światła, aby celować w pigment w poszczególnych włoskach. Nie trafia w włos tylko w jego mieszek. Tym samym powoduje, że nie będzie wyrastał tam włos.

Włosy posiadają swój cykl wzrostu. Dlatego niedawno usunięte włosy, które znajdują się w fazie spoczynku, nie będą widoczne dla lasera. Zabieg powtarza się systematycznie, aby skutecznie usunąć wszystkie włoski.

Efekty depilacji laserowej pachy

Depilacja laserowa w zależności od kilku czynników może przynieść różne efekty. Nie martw się, jeśli nie zauważysz natychmiastowej redukcji włosów po pierwszym zabiegu. W rzeczywistości większość włosów wypada naturalnie w ciągu kilku dni lub tygodni.

Skuteczność depilacji laserowej zależy od odcienia skóry i kolorów włosów. Jeśli chodzi jednak o wyniki końcowe, wszyscy doświadczą trwałej utraty włosów. W niektórych przypadkach zdarza się, że trzeba wykonywać zabiegi przypominające dla utrzymania efektu. 

Jak długo widać efekty depilacji laserowej pachy?

Laserowa depilacja pach daje trwałe efekty. W niektórych przypadkach pojedyncze włosy w docelowym obszarze mogą odrosnąć.  W tym celu powtarza się zabieg do momentu całkowitego pozbycia się owłosienia.

Większość ludzi po zabiegu zgłasza, że ​​kiedy włosy odrastają są znacznie cieńsze i delikatniejsze niż wcześniej. Dzieje się tak, ponieważ laser uszkadza mieszek włosowy, nawet jeśli nie zdoła go zniszczyć. To, czy włosy odrastają, zależy od wielu czynników w tym od rodzaju włosów.

W niektórych przypadkach włosy mogą być zbyt jasne lub ze względów hormonalnych odporne na leczenie. Ludzie o jasnej karnacji i ciemnych włosach będą potrzebować mniej zabiegów niż pozostali. Dzieje się tak, ponieważ kontrast pigmentu ułatwia laserowi celowanie w mieszki włosowe.

Light Sheer Laserowa depilacja pachy

Ze względu na to, że skóra pod pachami jest dość delikatna zdecydowaliśmy się na technologię LightSheer Desire. Jest to najnowsza i najbezpieczniejsza metoda laserowej depilacji. Zastosowanie tego lasera skraca czas leczenia do 75% w porównaniu z innymi urządzeniami. 

Zaawansowane lasery diodowe LightSheer, których używamy są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, od bardzo jasnych do bardzo ciemnych. Dzięki głowicy lasera (Chilltip) umieszczonej  na obszarze leczenia zyskujemy efekt chłodzenia. Jest to dość ważne w szczególności przy wrażliwych obszarach takich jak pachy. Rękojeść chłodząca ChillTip ™ pomaga chronić skórę poprzez chłodzenie przed, w trakcie i po każdym impulsie lasera. To sprawia, że ​​nasza metoda jest prawie bezbolesna

Depilacja laserowa pachy – faq

Czy laserowa depilacja pach jest bezpieczna?

Prawie każda kobieta i mężczyzna golą się pod pachami przynajmniej kilkaset razy w ciągu życia. Bez wątpienia depilacja laserowa jest najlepszą alternatywą dla tradycyjnych metod usuwania włosów. Pytanie tylko czy depilacja laserowa jest bezpieczna dla skóry pod pachami?  Jest to przecież delikatne i wrażliwe miejsce. Jednak wszyscy specjaliści jak i pacjenci stwierdzili, że laserowa depilacja pach jest całkowicie bezpieczna.

Oczywiście przez fakt, że skóra jest tam cieńsza możesz odczuć delikatny dyskomfort w trakcie zabiegu lub po. Pocieszające jest, że zabiegi laserowe na tym małym obszarze trwają mniej niż 10 minut.

Laserowa depilacja pach jest bezpieczna, trwała i skuteczniejsza niż wszystkie inne metody usuwania włosów. Poza tym jest mniej czasochłonna.

Podczas zabiegu niektórzy ludzie odczuwają lekkie pieczenie lub dyskomfort. 

Drobne skutki uboczne są mogą obejmować:

  • zmiany koloru skóry, szczególnie u osób o ciemnej skórze – zwykle tymczasowe,
  • zaczerwienienie skóry,
  • pęcherzyki.

Po zabiegu depilacji laserowej powinno się unikać ekspozycji na słońce. Słońce może podrażniać skórę, co zwiększa ryzyko powstawania pęcherzy i blizn. W razie takich objawów należy zgłosić się do lekarza.

Jak długo trwa każda sesja depilacji laserowej pach?

Każdy impuls lasera zajmuje ułamek sekundy i może trafić wiele mieszków  w tym samym czasie. Małe obszary takie jak pachy zazwyczaj zajmują około 10-20 minut

Co dzieje się po zabiegu depilacji laserowej?

Przez dzień lub dwa skóra poddana depilacji laserowej może być lekko zaczerwieniona. Pomocne mogą być chłodne okłady. W ciągu następnego miesiąca włosy na leczonym obszarze wypadną, dlatego poczekaj na ostateczne efekty. Trzeba również stosować kremy z filtrem faktor 50 i unikać ekspozycji na słońce. 

Zalecenia po laserowej depilacji pach
  • Po zabiegu konieczne jest unikanie ekspozycji na słońce. Chociaż pod pachy nie dociera dużo słońca, pamiętaj o ograniczeniu ekspozycji do dwóch tygodni po zabiegu. Obejmuje to naturalne i sztuczne promieniowanie, ponieważ może to skutkować przebarwieniami skóry w miejscu leczenia. 
  • Przez 48 godzin po zabiegu nosić luźną odzież bawełnianą i unikać basenów, jacuzzi, łaźni parowych i ćwiczeń fizycznych. Unikaj także dotykania skóry pod pachami i prysznica gorącą wodą. 
Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Laserowa depilacja pach ze względu na swoje wrażliwe usposobienie może dawać efekt delikatnego dyskomfortu. Ból odczuwany jest tylko przez chwilę, gdy laser uderza w skórę. Większość pacjentów nie wymaga kremu znieczulającego.

Laserowa depilacja pachy jest zasadniczo bezbolesna dzięki nowoczesnej technologii LightSheer. Zapraszamy do konsultacji przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej. Pomożemy ustalić plan leczenia i realne cele. Wstępna konsultacja jest kluczem do zadowolenia z zabiegu.

Zapytaj o dostępne terminy

Godziny otwarcia: pon. – pt.: 9.00 – 20.00, sobota: 9.00 – 14.00

Zgoda

+48 606-557-558

Ul. Katowicka 79b lok.104 (osiedle Polanka) 61-131 Poznań

salon@saloninfinite.pl