Biostymulacja ciała Poznań

Biostymulacja ciała

Ultratone Futura Pro jest pierwszym na rynku urządzeniem łączącym działanie biostymulacji, mikroprądów i ultradźwięków.

Stymulowanie mięśni odbywa się za pomocą zestawu 40-stu sygnałów, które są precyzyjnie dopasowane, by optymalnie oddziaływać na wybrane partie mięśni i rodzaje włókien mięśniowych.

Unikalny program Multi Body pozwala na rozwiązanie różnych problemów w różnych obszarach w tym samym czasie.

Biostymulacja ciała
Nasze zabiegi

Proponujemy wachlarz zabiegów dla Twojego ciała, by szybko osiągnąć długotrwałe rezultaty.

 • Ultraszybkie odchudzanie: te programy pozwolą na osiągnięcie rezultatów od pierwszego zabiegu. Podtrzymaj je i wzmocnij serią zabiegów.
 • Antycelulit i krążenie: te programy przyczynią się do rozbicia celulitu i polepszenia krążenia w newralgicznych obszarach ciała.
 • Kształtowanie sylwetki: te programy umożliwiają kształtowanie sylwetki, zmniejszenie obwodów i redukcję celulitu, wszystko dla osiągnięcia wymarzonej sylwetki.
 • Ujędrnianie i lifting: te programy pozwolą wzmocnić, unieść i ujędrnić dokładnie te miejsca, na których Ci zależy.
 • Multi Body: idealne programy do jednoczesnego rozwiązywania różnych problemów w różnych obszarach ciała.
 • Drenaż limfatyczny: te programy, za pomocą specjalnego masażu tkanek, zredukują opuchlizny, wyeliminują toksyny i nadmiar płynów.

 

 • Fitness: te programy wzmocnią, ujędrnią i rozbudują Twoją muskulaturę szybciej niż tradycyjne ćwiczenia.
 • Odmładzanie i ujędrnianie: te programy wspomogą produkcję kolagenu i elastyny, tym samym ujędrnią i napną głębokie warstwy skóry.
 • Drenaż limfatyczny i uwolnienie toksyn: te programy uaktywnią pracę węzłów chłonnych, tym samym drenując nadmiar płynów i oczyszczając z toksyn
 • Mikroprądy: te programy wprowadzą odżywcze składniki kremów i żeli nawet w głębokie warstwy skóry, tym samym poprawiając jej strukturę i elastyczność.
 • Utrwalenie efektów: te programy zagwarantują utrzymanie osiągniętych wcześniej rezultatów.

Biostymulacja ciała Poznań Polanka

Ultratone Futura Pro

Figura w rozkwicie!

ULTRATONE Futura Pro jest kompletnym systemem, dającym możliwość wykonywania szeregu zabiegów przede wszystkim kształtujących sylwetkę.

Urządzenie wykorzystuje kilka technologii biostymulację, ultradźwięki, jonoforezę. Przewaga konkurencyjna. Brytyjska firma ULTRATONE od ponad 40 lat rozwija technologię biostymulacji: pobudzania mięśni do intensywnej pracy za pomocą sygnałów elektrycznych. Unikalny know how firmy związany jest z kształtem stosowanych sygnałów. ULTRATONE opracował zestaw 44 impulsów, z których każdy dopasowany jest do konkretnego problemu w naszym ciele, który ma zostać rozwiązany. Dzięki temu zabiegi biostymulacji ULTRATONE są tak skuteczne i bezpieczne.

Biostymulacja ciała
Kontakt
Godziny otwarcia: pon. – pt.: 9.00 – 20.00, sobota: 9.00 – 14.00

Zgoda

Zgoda

Zgoda

+48 606-557-558

Ul. Katowicka 79b lok.104 (osiedle Polanka) 61-131 Poznań

salon@saloninfinite.pl