Lifting, botox i laminacja rzęs

Zabiegi na rzęsy Poznań

Lifting+botox+laminacja Noble Lashes rzęs to najmodniejszy zabieg tego roku! Postaw na niezwykłą naturalność i pielęgnację.

Zabieg jest przeznaczony dla wszystkich osób, które oczekują naturalnie spektakularnego efektu podkręcania,wydłużenia i mocnego odżywiania rzęs.

Lifting

Nieinwazyjna metoda liftingu, polegająca na podkręceniu i uniesieniu rzęs od samej ich nasady oraz wymodelowaniu ich kształtu.

Laminacja

Polega na nałożeniu olejku keratynowego. Olejek ten to połączenie protein zboża, soi oraz hydrolizowanej keratyny. Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla rzęs naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein.

Efekt zabiegu utrzymuje się ok. 4 – 6 tygodni, zgodnie z naturalnym odrostem włosa.

Botox

doskonale wypełnia uszkodzone części włosów,przywracając ich naturalną strukturę i głęboko nawilżając każdą rzęsę. Mocne i głębokie odżywienie rzęs. Organiczny sposób na regenerację, podniesienie rzęs i zwiększenie ich objętości nawet do 40 %. Botox zawiera witaminy i minerały,które działają odżywczo i regenerująco na włos.

Składniki: kwas hialuronowy, olej macadamia,arganowy,jojoba,kolagen roślinny,witamina B6,E,K,Omega3,pantenol,kwas askorbinowy. Botox nie zawiera parabenów,parafiny,barwników,silikonu,formaldehydów

Kontakt
Godziny otwarcia: pon. – pt.: 9.00 – 20.00, sobota: 9.00 – 14.00

Zgoda

Zgoda

Zgoda

+48 606-557-558

Ul. Katowicka 79b lok.104 (osiedle Polanka) 61-131 Poznań

salon@saloninfinite.pl