Lifting, botox i laminacja rzęs

Zabiegi na rzęsy Poznań

Lifting+botox+laminacja Noble Lashes rzęs to najmodniejszy zabieg tego roku! Postaw na niezwykłą naturalność i pielęgnację.

Zabieg jest przeznaczony dla wszystkich osób, które oczekują naturalnie spektakularnego efektu podkręcania,wydłużenia i mocnego odżywiania rzęs.

Lifting rzęs

Nieinwazyjna metoda liftingu rzęs, polegająca na podkręceniu i uniesieniu rzęs od samej ich nasady oraz wymodelowaniu ich kształtu.

Laminacja rzęs

Laminacja rzęs polega na nałożeniu olejku keratynowego. Olejek ten to połączenie protein zboża, soi oraz hydrolizowanej keratyny. Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla rzęs naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein.

Efekt zabiegu utrzymuje się ok. 4 – 6 tygodni, zgodnie z naturalnym odrostem włosa.

Botox rzęs

Botoks rzęs doskonale wypełnia uszkodzone części włosów,przywracając ich naturalną strukturę i głęboko nawilżając każdą rzęsę. Mocne i głębokie odżywienie rzęs. Organiczny sposób na regenerację, podniesienie rzęs i zwiększenie ich objętości nawet do 40 %. Botox zawiera witaminy i minerały,które działają odżywczo i regenerująco na włos.

Składniki: kwas hialuronowy, olej macadamia, arganowy,jojoba,kolagen roślinny,witamina B6,E,K, Omega3, pantenol, kwas askorbinowy. Botox nie zawiera parabenów, parafiny, barwników, silikonu,formaldehydów

Kontakt
Godziny otwarcia: pon. – pt.: 9.00 – 20.00, sobota: 9.00 – 14.00

Zgoda

Zgoda

Zgoda

+48 606-557-558

Ul. Katowicka 79b lok.104 (osiedle Polanka) 61-131 Poznań

salon@saloninfinite.pl