PCA SKIN

PCA SKIN została założona w 1990 roku przez estetyka i opracowana przez dermatologa. Nasza firma opiera się na trzech podstawowych filarach: innowacyjności produktu, doskonałości w edukacji i niezrównanej obsłudze klienta.

PCA SKIN to innowator zmodyfikowanej i ulepszonej peelingi Jessnera, aw ciągu ostatnich dziesięcioleci nasza linia peelingów chemicznych została poszerzona o opcje leczenia dla wszystkich rodzajów skóry, grup etnicznych i warunków. Ponad milion peelingów PCA SKIN odbywa się każdego roku na całym świecie.

Procesy badawczo-rozwojowe PCA SKIN, rozwój produktów i procesy zapewniania jakości wykraczają poza standardy branżowe. Nasze formuły są badane, projektowane i wykonywane przez naszego chemika z domu doktora. Zajmujemy się każdym stanem skóry holistycznie, z produktami łączącymi najnowsze i najbardziej skuteczne składniki w połączeniu ze sprawdzonymi, wypróbowanymi i prawdziwymi składnikami, aby stworzyć niezrównane, widoczne rezultaty. Mamy rozwiązanie, które pozwala rozwiązać wiele różnych rodzajów i warunków skóry.

W naszej ponad 25-letniej historii byliśmy liderem w edukacji zdrowotnej skóry. Uczymy klinicystów na całym świecie fizjologii skóry oraz bezpiecznego i skutecznego stosowania peelingów chemicznych.

Nasz zespół obsługi klienta składa się z licencjonowanych estetyków, którzy zawsze są gotowi udzielić pomocy w przypadku wszelkich problemów ze zdrowiem skóry, produktów lub biznesu. Dokładamy wszelkich starań, aby konsekwentnie realizować nasze obietnice i przekraczać oczekiwania.

PCA SKIN® jest i nadal jest zaufanym innowatorem w opracowywaniu wysoce skutecznych profesjonalnych zabiegów i produktów do codziennej pielęgnacji. Naszą wizją jest poprawa życia ludzi poprzez dostarczanie zorientowanych na wyniki rozwiązań do pielęgnacji skóry, które są wspierane przez naukę dla zdrowia wyjątkowej skóry.

Zabiegi i produkty PCA SKIN są dostępne przez licencjonowanych specjalistów ds. Zdrowia skóry, którzy zostali przeszkoleni i certyfikowani przez PCA SKIN podczas ich stosowania.