Pozbycie się niechcianego owłosienia w dzisiejszych czasach jest takie proste! Depilacja LightSheer Desire na zawsze uwolni cię od codziennych obciążeń!

Obecnie dużym komfortem  życia jest gładka, miękka i aksamitna skóra. W dzisiejszych czasach dostępne są różne metody, aby uzyskać dobre rezultaty ale najskuteczniejszym rozwiązaniem jest trwała depilacja laserowa.

Depilacja LightSheer Desire

Konieczność  pozbycia się niechcianych włosów nie wynika  tylko ze względów estetycznych, ale często także ze względu na konsekwencje zaburzeń równowagi hormonalnej. Przykładem są efekty hirsutyzmu i zaburzeń  tarczycy. Lekarze walczą z tymi przypadłościami ale dzięki depilacji laserowej pomagamy pozbyć się problemu jakim są niechciane włosy.

Depilacja laserowa pomaga pozbyć się niechcianego  owłosienia , a także rozwiązać problem odrastających włosów i podrażnień spowodowanych innymi metodami. Depilacja laserowa LightSheer opiera się na zasadzie selektywnej fototermolizy. Podczas zabiegu melanina, która jest zawarta w łodydze włosa i części korzeniowej, absorbuje wiązkę lasera, wynikiem absorpcji jest ciepło, które prowadzi do termicznego zniszczenia mieszka włosowego. Oznacza to, że pigment (melanina) przyciąga wiązkę światła wytwarzaną przez laser. Włosy pochłaniają energię światła, która zamienia się w ciepło, mieszek włosowy nagrzewa się i umiera w wyniku wysokich temperatur.

Depilacja LightSheer Desire

Końcówka kontaktowa ET zapewnia usuwanie niechcianych włosów na wrażliwych i bardzo małych częściach twarzy i ciała.

Głowica HS jest wyjątkowa, ponieważ jest wyposażona w technologię próżniową, która pozwala pozbyć się niechcianych włosów przy zminimalizowanych odczuciach bólowych.

Praca z takim sprzętem wymaga specjalistycznego podejścia i wysokiego poziomu profesjonalizmu, a w naszym salonie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę po odpowiednich szkoleniach.Bazując na parametrach technicznych medycznego lasera diodowego LightSheer Desire jest on uważany za najlepszy w walce z niechcianym owłosieniem.

LightSheer® wykorzystuje najnowocześniejszą głowicę z laserem diodowym o długości fali 805 nm lub 1060 nm. Przeprowadzający zabieg dostosuje parametry w zależności od obszaru ciała, skóry i rodzaju włosów.

Technologia High Speed Vacuum

Głowica wykorzystuje delikatne ssanie do podnoszenia i rozciągania skóry. Umożliwia to łatwiejsze wnikanie lasera do mieszków włosowych podczas terapii dużego obszaru, a więc zabieg jest szybszy. Pomaga również zmniejszyć uczucie ciepła.

Technologia ChillTipTM

Szafir chłodzący zapewnia ciągłe chłodzenie i znieczulenie skóry, czyniąc zabieg bardziej komfortowym. W INFINITE zobowiązujemy się  zapewnić najwyższy poziom jakości wykonywanych usług. Znajduje to odzwierciedlenie w wysokiej jakości produktach i markach na których pracujemy. Nasz laser LightSheer Desire nie jest wyjątkiem od tej reguły i jesteśmy niezmiernie dumni z możliwości oferowania tej technologii w naszym salonie.

Dlaczego depilacja laserem LightSheer Desire?

 • Najnowsza generacja w technologii usuwania włosów.
 • Dyskrecja.
 • Profesjonalny, kompetentny personel.
 • Zapewnia niesamowite efekty na najbardziej upartych obszarach.
 • Trwała redukcja włosów.
 • Szybki, skuteczny, bezpieczny i wygodny.
 • Szanowna globalna marka wiodąca.
 • Certyfikat FDA zatwierdzony.
 • Wysoce konkurencyjne ceny.
 • W przeciwieństwie do IPL uzyskiwane są trwałe efekty.

Depilacja laserowa ciała LightSheer Desire

Laser LightSheer Desire to najnowsza generacja laserowej technologii depilacji i najbardziej zaawansowany produkt z rodziny Lumenis LightSheer. Podobnie jak jego poprzednik LightSheer Duet, Desire nadal zapewnia niespotykaną prędkość i komfort w procesie depilacji.

LightSheer Desire działa poprzez połączenie dwóch technologii – High-Speed Integrated Technology (HIT), która wykorzystuje zaawansowaną technikę próżniową w celu redukcji włosów w większych obszarach  oraz technologię ChillTip, która wykorzystuje specjalistyczny mechanizm chłodzący, aby zmaksymalizować komfort pacjenta podczas leczenia mniejszych lub bardziej delikatnych obszarów.

Technologia LightSheer Desire została przebadana klinicznie i okazała się odpowiednia dla większości typów skóry, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Jeśli masz niechciane owłosienie na ciele lub twarzy, LightSheer Desire może ci pomóc.

Przed technologią LightSheer usuwanie włosów z dużych obszarów, takich jak plecy lub nogi, może być bolesne, drogie i niezwykle czasochłonne. W przypadku LightSheer Desire zabiegi na tych dużych obszarach można wykonać w ciągu zaledwie piętnastu do trzydziestu minut, bez potrzeby stosowania żeli, środków znieczulających lub innych preparatów. Jednocześnie wszechstronność LightSheer Desire pozwala na równie delikatne traktowanie delikatniejszej twarzy lub okolicy bikini.

Laserowa depilacja LightSheer Desire

Technologia High Speed Vacuum

Głowica wykorzystuje delikatne ssanie do podnoszenia i rozciągania skóry. Umożliwia to łatwiejsze wnikanie lasera do mieszków włosowych podczas terapii dużego obszaru, a więc zabieg jest szybszy. Pomaga również zmniejszyć uczucie ciepła.

Technologia ChillTipTM

Szafir chłodzący zapewnia ciągłe chłodzenie i znieczulenie skóry, czyniąc zabieg bardziej komfortowym.

Dla wielu z nas usuwanie włosów jest częścią codziennego życia. Niezależnie od tego czy wybierzesz golenie, depilację, elektrolizę czy krem do depilacji, opcje mogą być bolesne, niechlujne i nieskuteczne, a także czasochłonne.

Depilacja laserowa LightSheer® jest inna. Wykorzystuje sprawdzoną klinicznie technologię diodowego lasera1,2, aby niechciane włosy usunąć trwale3, wygodnie i skutecznie.

 • Długotrwałe rezultaty
 • Wygodne zabiegi
 • Szybkie zabiegi

Przeciwwskazania do depilacji laserowej

LightSheer® jest odpowiedni dla wszystkich odcieni skóry, dla wszystkich obszarów i rodzajów włosów. Jednak laserowe usuwanie włosów może nie być dla wszystkich i niesie ze sobą pewne ryzyko.

Nie wybieraj LightSheer®, jeśli masz aktywną infekcję lub zapalenie; chorobę wirusową, grzybiczą lub bakteryjną; opryszczkę; otwartą ranę czy otarcie w obszarze, który chcesz poddać zabiegowi Ryzyko może obejmować zmiany w pigmentacji i tekstury skóry lub oparzenia. Skonsultuj się ze specjalistą przed zabiegiem, on będzie w stanie pomóc ci zdecydować, czy zabieg jest odpowiednie dla ciebie.

Czy depilacja LightSheer Poznań jest bezpieczna?

Depilacja LightSheer DesireLaserowa depilacja włosów Light Sheer jest bezpiecznym i skutecznym sposobem trwałego  usuwania włosów ze wszystkich obszarów ciała.

Chociaż jest to bardzo bezpieczna metoda usuwania włosów, leczenie laserem Light Sheer  ma wiele środków ostrożności, których należy przestrzegać w ramach przygotowań do zabiegu depilacji.

Głównym celem  podczas sesji laserem jest zapewnienie, że Twoja skóra nie zostanie uszkodzona przez laser LightSheer  podczas zabiegu.

Reakcje skórne po depilacji laserowej

Istnieją dwa rodzaje reakcji, które mogą się zdarzyć w wyniku zabiegu depilacji laserowej Light Sheer, jeśli nie zastosujesz się do ścisłych instrukcji  podanych przez kosmetologa.

Depilacja laserowa, a kolor skóry i włosów

Laserowe usuwanie włosów działa na zasadzie indukowania wysokiego poziomu energii laserowej w mieszki włosowe pod powierzchnią skóry. Energia lasera przemieszcza się pod powierzchnią skóry i jest kierowana ciemnym kolorem we włosach, aż dotrze do pęcherzyka, gdzie powoduje silną reakcję termiczną i niszczy komórki rozrodcze, które regenerują włosy, gdy odrastają.

Aby dotrzeć do pęcherzyka, który znajduje się pod powierzchnią skóry, laser polega na ciemnym pigmencie we włosach, który absorbuje i kieruje swoją energię do pęcherzyka.

Czy można się opalać przed depilacją laserową?

Ważne jest, aby skóra miała jak najmniej pigmentu podczas leczenia. Zapewnia to, że laser nie będzie celować w skórę i cała energia powinna zostać wchłonięta przez włosy z powodu wyższego poziomu pigmentu zawartego we włosach.

Z tego powodu opalanie  jest niedozwolone w trakcie leczenia laserem, ponieważ zwiększa ono  poziom pigmentu zawartego w skórze, laser nie jest w stanie odróżnić pigmentu włosów od skóry.

Kiedy pigment znajdujący się w skórze jest celem, laser Light Sheer usunie pigment ze skóry, pozostawiając często obszar jaśniejszy niż otaczająca nieleczona tkanka skóry.

W większości przypadków pigment ten będzie się uzupełniał z biegiem czasu, ale może minąć od 6 do 22 miesięcy, zanim skóra zacznie wracać do normy, w zależności od koloru skóry w danym momencie, a także wykorzystanych energii laserowych.

Czy depilacja LightSheer Desire  podrażnia skórę?

Jest to najczęstszy efekt uboczny podczas depilacji laserowej. Reakcje skórne, takie jak podrażnienie i stan zapalny, są zwykle bardzo łagodne i zwykle znikają po upływie 24-48 godzin po zakończeniu leczenia, a niektóre z nich stanowią normalną część procesu po każdym leczeniu.

Salon Infinite – depilacja laserowa Poznań

Umów się na zabieg!